Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

572 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Thohir mbeshtet Mazzarrin. Bilanci i pare do te behet ne Janar dhe me pas…

Sky – Thohir mbeshtet Mazzarrin. Bilanci i pare do te behet ne Janar dhe me pas…
Inter Club Staff

Sic tregon Silvia Vallini per SkySport24, Thohir e ka thene disa here se ka mbeshtetje absolute per Mazzarrin.

Projekti nuk varet vetem tek nje rezultat i vetem apo tek disa, por eshte i projektuar per te ardhmen. Ne Janar do te behet nje vleresim i punes se zhvilluar dhe do te nxirren bulancet. Natyrisht qe vendi ne Europe nuk duhet vene ne diskutim dhe nese do te kapet Champions League do te ishte qershia mbi torte.

Ne ndeshjet e ardheshme Interit do ti duhet te gjeje kompaktitet ne mbrojtje dhe te gjitha ndeshjet mund te luhen si ne pjesen e pare ndaj Napolit, ku zikalterit luajten ne nje menyre te mrekullueshme dhe kishin superioritet ne terren, ne pasime dhe ne mbajtjen e topit ndaj Napolitaneve. Per tu vleresuar edhe kapaciteti per te reaguar pas golave te pesuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.