Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,201 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SkySport24 – Moratti pranon qe shitja eshte afer. Zyrtarizimi…

SkySport24 – Moratti pranon qe shitja eshte afer. Zyrtarizimi…
Xhorxh Gellci

Shitja afer. Keshtu ka thene presidenti Massimo Moratti. Shitja e nje kuote pakice te aksioneve te Interit tek indoneziani Thohir eshte nje hap larg dhe kete e ka pranuar edhe numri nje zikalter, sic raporton SkySport 24 gjate edicionit te lajmeve. Java e ardhshme duket se eshte ajo vendimtarja per ate qe eshte kthesa historike per historine 105 vjecare te klubit zikalter: duhet te vije edhe lajmerimi zyrtar.

Gjithashtu, kujdes edhe per Nainggolan qe pelqehet shume nga Mazzarri dhe nga aksioneri i ri, pikerisht per shkak te origjines indoneziane.” – shpjegon Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.