Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

769 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Guarin-Palacio, sinjale rinovimi. Detajet…

SM – Guarin-Palacio, sinjale rinovimi. Detajet…
Ardi Deda

Interi rifillon nga Palacio dhe Guarin. Kjo eshte ajo cka peshperitet ne keto momente ne ambientin zikalter: flitet per rinovim per te dy lojtaret. Erick Thohir kishte bllokuar dhe zgjatjet e kontratave, por duket se per argjentinasin eshte gati nje kontrate deri ne 2017. Keshtu shkruan SportMediaset dhe mesa duket dhe per Guarin jemi ne piken e rinovimit me nje prekje te rroges: flitet per 3 milion euro ne vit qe se bashku me bonuset mund te shkoje deri ne 3,3 milione.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.