Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,297 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SM – Hernandez gati te thote po. Osvaldo nderkohe…

SM – Hernandez gati te thote po. Osvaldo nderkohe…
Bujar Berishaj

Edhe Sportmediaset ne edicionin e saj online fokusohet ne tratativen mes Inter dhe Manchester United per Javier Hernandez, zgjedhjen e pare te presidentit Thohir per sulmin.

Thohir ne SHBA do te kete mundesine te takohet me dirigjentet e Manchester United dhe agjentin e Chicharito, vullneti i te cilit eshte te pranoj oferten zikalter. Inter propozon nje huazim me te drejte blerje ne 2015 apo perfshirjen e Fredy Guarin ne tratative (i vleresuar me 12-14 milione euro). Ose kalimi i tij ne urdherat e Van Gaal.

“Thohir insiston shume, ka bere keshtu per 3 muaj, per te sjell Hernandez ne zikalter. Aq shume sa qe, operacioni Osvaldo qe eshte ne tavolinen e dirigjenteve per te pakten nje muaj, ka per te qene i ngrire ose edhe per me shume: i anuluar” siguron Sportmediaset.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.