Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,246 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sneijder kontakton Mancinin: deshiron te kthehet te Interi!

Sneijder kontakton Mancinin: deshiron te kthehet te Interi!
Bujar Berishaj

Te dy kane nje te kaluar te Interi disa sezone me pare dhe nje aventure te perbashket te Galatasaray.

Dhe kushedi qe ne te ardhmen, Wesley Sneijder dhe Roberto Mancini, nuk do te jene perseri bashke si zikalter. Nje skenar i veshtire, edhe pse vullneti i trekuartistit holandez eshte te kthehet ne Milano.

Ka pasur kontakte mes Sneijder dhe Mancinit ne oret e fundit, por rrufeja per momentin nuk ka shkrepur akoma.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.