Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

343 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalleti: “Mazzarri, rezultate optimale duke filluar nga zero”.

Spalleti: “Mazzarri, rezultate optimale duke filluar nga zero”.
Ardis
  • On 07/09/2013, 17:30

Ne nje interviste ne mikrofonat e Sportmediaset, Luciano Spalleti, trajneri i Zenit St Petersburg-ut, shprehu mendimet e tij per Interin e ri te Walter Mazzarrit, duke u thurur elozhe punes qe ka bere trajneri i ri i zaikalterve: Mazzarri eshte nje trajneri shume i mire dhe i pergatitur. E ka treguar edhe me pare se ka ditur te ngreje ekipe nga zero dhe ka ditur te fitoje pike ne situata shume te veshtira”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.