Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

672 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter, Nainggolan emri i pare per Spallettin. Trajneri i ka kerkuar Ausilios qe…”

Di Marzio: “Inter, Nainggolan emri i pare per Spallettin. Trajneri i ka kerkuar Ausilios qe…”
Bujar Berishaj

Fjalet e Spallettit sot ne konference per shtyp rreth Barella e Nainggolan te bejne te konsiderosh qe pistat per dy lojtaret jane te kalueshme.

Jane dy profile – shkruan Di Marzio – qe Interi mund t’i vleresoj ne rast se nuk do te blihet Rafinha.

Roma e vlereson Nainggolan jo me pak se 40 milione euro me lojtarin qe fiton 5 milione euro ne sezon. Nje operacion i kushtueshem por Radja eshte ne krye te listes se deshirave te Spallettit.

Tekniku i ka kerkuar Ausilios te provoj te kuptoj se nese jane mundesite per te mbyllur kete marreveshje. Nderkohe ne mengjes ka pasur nje takim mes Ausilios dhe agjentit te Nainggolan qe eshte edhe agjenti i Barella.

Per kete te fundit Interi mendon te nis nje tratative me futje e ndonje lojtari nga Primavera qe mund t’i interesoj klubit nga Sardenja, pak a shume nje operacion si Skriniar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.