Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,783 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stop tweet-ave per Interin, Thohir shpjegon pse ka hequr dore…

Stop tweet-ave per Interin, Thohir shpjegon pse ka hequr dore…
Xhorxh Gellci

Prej disa ditesh, Erick Thohir ka hequr dore nga Tweet-at per Interin, pasi kishte qene teper aktiv per disa dite rresht. Manjati indonezian ka kuptuar “bezdisjen” e Massimo Moratti, qe nuk i pelqenin ato mesazhe dashurie per skuadren zikalter, ose mesazhet mbi projektet e te ardhmes dhe gjithashtu foton me Jose Mourinhon, qe ishte pothuajse si nje kartvizite.

Sot, Thohir ka shpjeguar arsyen pse ka ndaluar mesazhet publike dhe pse po i refuzon gjithmone pyetjet ne lidhje me situaten e tratatives: “Ju jap nje shembull – ka thene nga Xhakarta – Ne qofte se doni te shisni shtepine dhe eshte nje bleres i mundshem, nuk do te donit qe te gjithe te marrin vesh mbi detajet e tratatives. Per Morattin eshte nje ceshtje prestigji.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.