Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

238 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Strevitje e diferencuar ne fushe per Militon dhe Samuel

Strevitje e diferencuar ne fushe per Militon dhe Samuel
Ardis
  • On 05/07/2013, 14:16

Shume vape ne Pinetina, stervitje mengjesi per nje grup te vogel lojtaresh prezent. Stervitje per forcimin e muskujve, stervitje aerobike dhe stervitje teknike me top; ky tip programi eshte zbatuar sot ne mengjes per stervitje e mengjesit nga zikaltrit Luca Castellazzi, Samuele Longo, Ibrahima Mbaye, Joel Obi dhe Jonathan. Vazhdojne te ndjekin programin e rekuperimit Diego Milito dhe Samuel qe jane stervitur fillimisht ne palester dhe me pas kane dale ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.