Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,250 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Suning nuk heq dore, deshiron Conten te Interi. Shifra e pages rritet ne 12 mln dhe ne merkato…

Suning nuk heq dore, deshiron Conten te Interi. Shifra e pages rritet ne 12 mln dhe ne merkato…
Bujar Berishaj

Inter nuk heq dore nga Antonio Conte.

Suning deshiron te sjell ne Itali teknikun e Chelseat dhe do te bej gjithcka per t’ia dal. Pronaret zikalter jane gati t’i ofrojne ne dispozicion nje buxhet te rendesishem ne merkato per te perforcuar ekipin dhe nje super page prej 12 milione euro ne vit per te pranuar oferten e Interit, lexohet te Mirror.

Pas ofertes se pare prej 8 milione euro ne vit, Interi e ka rritur oferten dhe pavaresisht deklaratave te Contes qe flasin per nje qendrim te tij ne Stamford Bridge, nuk ka akoma akord per rinovimin e kontrates me Chelsean.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags