Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

522 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi te shtunen mund ti prishe pune dyfish Contes.

Interi te shtunen mund ti prishe pune dyfish Contes.
Ardis
  • On 08/09/2013, 13:03

Mbasi i prishi rekordin e fitoreve ne Juventus Stadium ne te shkuaren, Interi kerkon ti beje keq serish Juventusit: te prishe rekordin e vendit te pare ne klasifikim qe te shtunen arrin diten e 525 dite. Juventusi ne fakt eshte ne krye te klasifikimit qe me 7 prill 2012, kur Bonucci dhe Quagliarella firmosin fitoren ne Palermo. Ne rast humbjeje, formacioni i Antonio Conte humbet mundesine te arrije rekordin e Fabio Capellos, qe qendroi per 610 dite ne krye te klasifikimit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags