Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Atletico

Prapaskena: Atletico e xhindosur me Martinez, ai kishte firmosur me ta! Mund te shkojne ne gjykate, por…

23/03/2018, 16:53 |

Lautaro Martinez, sipas Marca, kishte firmosur nje marreveshje me Atletico Madrid perpara se te rinovonte me Racing dhe perpara se te kishte nje marreveshje me Interin.

A do te jete Lautaro Martinez ne qender te nje ceshtje gjyqesore? Mund te … Read More

Juan, Ruset perpara Romes. Atletico kerkon me ngulm Icardin? Nderkohe ne Madrid shkon Branca…

10/06/2016, 9:12 |

Jo pak te reja nga merkato e natyrisht te lidhura me Interin vijne kete mengjes nga rreshtat e Corriere dello Sport.

Mbi te gjitha, eshte Juan Jesus qe i pelqen shume Romes dhe jo vetem: mbi … Read More

AS – Mario Suarez, sot Interi ne Madrid per te tentuar marveshjen…

22/01/2015, 18:18 |

Interi nuk dorezohet. Te pakten jo kaq lehte. Mario Suarez mbetet nje objektiv real i zikalterve.

Sipas asaj qe tregon AS, nje delegacion i Interit ka mberritur sot ne Madrid me qellimin qe te takoje drejtuesit … Read More

Ne Spanje: “Cerci shkon tek Interi, detyrim blerje ne qershor: Ja shifrat…”

28/11/2014, 21:53 |

Alessio Cerci do te jete goditja e merkatos se Interit ne Janar.

Kete gje tregojne ne Spanje, sidomos portali “PeriodistaDigital, sipas te cileve Cerci do te shitet ne huazim me detyrim blerje ne qershor per nje … Read More

Sky – Erick Thohir nuk humbet kohe: Oferte indirekte tek Atletico per Cerci! Ja detajet…

18/11/2014, 19:10 |

Inter, nepermjet agjentit te lojtarit, i ka prezantuar Atletico Madridit nje oferte per Alessio Cercin.

Colchoneros – sic tregon Sky Sport – kane pranuar se ka ardhur nje oferte por nuk e kane treguar se nga … Read More

Sky – Icardi, Atletico ofron 20-22 milion euro: Ja sa kerkon Thohir!

30/06/2014, 14:28 |

Atletico Madrid vazhdon te kerkoje me ngulm talentin e Interit dhe te futbollit argjentinas, Maurito Icardin.

Ekipi i Madridit, finalist i Champions League dhe kampion i Spanjes ne sezonin qe kam pas kane vene ne pjate … Read More