Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,809 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Erick Thohir nuk humbet kohe: Oferte indirekte tek Atletico per Cerci! Ja detajet…

Sky – Erick Thohir nuk humbet kohe: Oferte indirekte tek Atletico per Cerci! Ja detajet…
Inter Club Staff

Inter, nepermjet agjentit te lojtarit, i ka prezantuar Atletico Madridit nje oferte per Alessio Cercin.

Colchoneros – sic tregon Sky Sport – kane pranuar se ka ardhur nje oferte por nuk e kane treguar se nga cila skuader. Po te gjitha rruget te cojne tek Interi.

Oferta eshte nje huazim me pagese, dhe pergjigja ka qene menjehere negative. Simeone nuk deshiron ta jape lojtarin ne huazim por ka pranuar se ka bere nje gabim qe e bleu dhe keshtu Atletico i ka kerkuar Interit 14-15 milione euro te cilat jane paguar tek Torino veren e shkuar. Tani topi i kalon Erick Thohir, por kerkesat e Atleticos mund te ulen akoma me shume ne javet ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.