Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Inter-Sassuolo

Guarin, gol dhe lot per Interin. Skuadra vrapon per ta perqafuar dhe ai…

15/09/2014, 14:22 |

Kur nje skuader arrin te kuptohet ne menyre perfekte – duke arritur te shprehet mire ne menyre kolektive – edhe lojtaret individualisht japin me te miren.

Eshte rasti i Fredy Guarin, i cili dje mbasdite hyri … Read More

Medel: “Cfare ndeshje, goli i shpejte deciziv. Nuk do te jem ne Europa League sepse…”

14/09/2014, 19:53 |

Gary Medel, ne fundin e ndeshjes kunder Sassuolos ka ndaluar ne zonen e intervistave ne San Siro per te komentuar fitoren 7-0.

Ja fjalet e tij: “Kemi bere nje ndeshje te madhe dhe kemi fituar … Read More

VIDEO | Interi shkaterron Sassuolon ne San Siro 7-0!

14/09/2014, 18:21 |

Interi ka shkaterruar Sassuolon me te njejtin rezultat si ne vitin e kaluar: 7-0. Kesaj radhe zikalterit fituan ne shtepi, ndryshe nga sezoni i kaluar. Interi e filloi fuqishem ndeshjen duke kaluar ne avantazh qe ne minutat e para me … Read More

Gazzetta – Mazzarri heq dyshimet: ja formacioni i mundshem

12/09/2014, 9:27 |

Gazzetta dello Sport konfirmon dyshimet dhe qartesite per Interin qe pergatitet per tu perballur me Sassuolon. Ndeshje jo e thjeshte, vecanerisht per forcen e sulmit te Sassuolo. “Dje Walter Mazzarri ka pare te kthehet edhe Gary Medel, nderkohe … Read More