Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

#Inter110

VIDEO – Fjalet e Mourinhos per 110 vjetorin: sa shume dashuri per Interin!

12/03/2018, 17:32 |

Jose Mourinho t ka folur per raportin e tij me klubin zikalter qe me sa duket ka mbetur po aq special sa ne vitet ku ai ka qene ne krye te Interit dhe ku gezimet nuk kane qene te pakta.

Read More

Mourinho: “Interi im eshte ne tranzicion, por do rikthehet te fitoje. Jam gjithmone me ta, sepse…”

11/03/2018, 19:00 |

Jose Mourinho t ka folur per raportin e tij me klubin zikalter qe me sa duket ka mbetur po aq special sa ne vitet ku ai ka qene ne krye te Interit dhe ku gezimet nuk kane qene te pakta.

Read More

Inter, ne treg nje bluze speciale per 110 vjetorin: Duhet te nxitoni, jane vetem 110 cope ne total!

10/03/2018, 16:26 |

Dje Interi mbushi 110 vjet dhe nje numer kaq i rendesishem per zikalterit u festua ne menyren me te denje te mundshme me nje darke gala ku me ane te nje ceremonie kater legjenda zikalter u futen pergjithmone ne historine … Read More

SHTYPI I DITES – Lothar Matthäus: “Ajo qe i duhet Interit eshte…” (10 Mars 2018)

10/03/2018, 10:47 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj zikalterit: “Inter mbush 110 vjec. Flet Lothar Matthaeus: “Te kthejme faqe me Napolin, na … Read More

Inter, fjalet me te bukura per 110 vjetorin tend vijne nga Julio Cesar: “Klub i dashur, faleminderit…”

09/03/2018, 18:13 |

Eshte urimi i Julio Cesar mbase urimi me i bukur per Interin ne diten e 110 vjetorit te saj ku urimet nuk kane qene te pakta.

Ai ka mbrojtur porten e Interit per 7 sezone me radhe, 300 ndeshje ne … Read More

Perseri Ronaldo: “Une e di cfare do te thote Inter. Ne jeten time ky klub…”

09/03/2018, 15:54 |

I ftuar nderi per publikimin e atleteve te reja ‘Mercurial’ ne nje nga dyqanet Nike ne qender te Milanos, ish-lojtari zikalter, Fenomenti Ronaldo eshte rikthyer te flase per Interin qe sapo ka mbushur 110 vite histori.

Keto jane fjalet e … Read More

Tuttosport – Inter ka hequr dore nga bluza festive e 110 vjetorit per Inter-Napoli: shkak Astori

08/03/2018, 18:24 |

Vdekja tragjike e Davide Astorit solli si pasoje anullimin e te gjitha ndeshjeve te dielen e kaluar.

Njera prej ndeshjeve ishte edhe derby Milan-Inter qe edhe sot e kesaj dite eshte teper e veshtire te thuhet me saktesi se kur … Read More

Ronaldo ‘O Fenomeno’ vjen ne Milano per 110 vjetorin dhe Interi i ben dhurate nje bluze speciale

07/03/2018, 22:56 |

Ai per shume sportdashes eshte futbollisti me i madh i te gjitha koherave dhe po per shumicen prej tyre, Ronaldo me i mire i historise ka qene ai i kohes se Interit kur ishte i papermbajtshem dhe beri me miliona … Read More