Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

marquinho

Sabatini ne Milano: punohet edhe per Marquinhon.

02/09/2013, 15:14 |

Prezent ne Ata Hotel Executive te Milanos, drejtori sportiv i Romes, Walter Sabatini po kerkon qe te permisoje tratativat e fundit te merkatos, si ne hyrje ashtu edhe ne dalje. Ne listen e largimeve, sic raporton TuttoMercatoWeb.com, eshte … Read More

Merkato Inter, qetesi absolute me perjashtim te largimeve. Ka vetem 1 mundesi

02/09/2013, 11:22 |

Dita e fundit e merkatos dhe, sipas Gazzetta dello Sport, nuk do te ndodhe asnje gje e vecante ne shtepine e Interit. Ideja e fundit mund te jete ajo per te nderhyre ne blerjen e nje lojtari te … Read More

Repubblica – Marquinho, Interi ne krye te preferencave.

30/08/2013, 12:54 |

Si zikalterit ashtu edhe bardhezinjte duhet te shesin fillimisht, qe te kene mundesi te blejne lojtare te rinj.

Tashme Marquinho ka Interin ne mendje: sipas se perditshmes La Repubblica, ne preferencat e lojtarit tashme zikalterit e kane kaluar Juventusin. Walter … Read More

CdS – Marquinho mund te largohet dhe ne huazim, por…

30/08/2013, 11:31 |

Marquinho nuk hyn ne lojtaret e pashitshem te Romes, qe tani po pret cila skuader mes Interi dhe Juventusit do te prezantoje oferten me avantazhuese. Sipas asaj qe raporton Corriere dello Sport, verdhekuqte mund ta shesin brazilianin perfundimisht … Read More

Branca po punon per Kuzmanovic. Mazzarri kerkon Marquinho-n.

29/08/2013, 14:37 |

Edhe pak dite dhe mbyllet muaji i merkatos dhe dirigjenca e Interit po punon fort per levizjet e fundit. Sipas asaj qe sjell Matteo Barzaghi per Sky Sport, Branca do te provoje qe te shese Kuzmanovic, nderkohe nuk … Read More

Marquinho, Mazzarrit i pelqen shume. Tani per tani, Roma…

30/07/2013, 15:55 |

Walter Mazzarri ka nevoje pre te pakten nje lojtar krahu. Ky eshte motivi kryesor qe udheheq merkaton interiste ne keto momente. Ne listen e Interit ka disa lojtare, por oret e fundit po flitet gjithmone e me shume … Read More

SKY – Wallace eshte favoriti per krahun e djathte. Marquinho…

30/07/2013, 13:46 |

Eshte Wallace lojtari favorit per krahun e djathte te Interit. Sipas asaj qe ka raportuar pak me pare Emanuele Baiocchini i Sky, mes emrave te shumte ne liste per formacionin zilater (te tjeret jane Van der Wiel dhe … Read More