Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

920 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Marquinho mund te largohet dhe ne huazim, por…

CdS – Marquinho mund te largohet dhe ne huazim, por…
Andi Prifti

Marquinho nuk hyn ne lojtaret e pashitshem te Romes, qe tani po pret cila skuader mes Interi dhe Juventusit do te prezantoje oferten me avantazhuese. Sipas asaj qe raporton Corriere dello Sport, verdhekuqte mund ta shesin brazilianin perfundimisht ose ne huazim (1 milion me blerjen te vendosur ne 3). Por me pare, Interi shpreson te shese Pereira per 7-8 milion, ne menyre qe te mos regjistrohen minusvalenca ne bilanc.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.