Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 1, 2020

Scroll to top

Top

martial

Nga Anglia – Martial i kerkon me shume hapesire Mourinhos, Inter ne dritare

14/04/2018, 14:44 |

Anthony Martial eshte nje emer qe e kemi degjuar veres te lidhet me nje kalim te Interi.

Dhe transferimi ne Old Trafford i Alexis Sanchez gjate janarit ka bere qe Martial se bashku me Rashford te kene akoma me pak minutazh … Read More

Times – Mou gati te sakrifikoje Martial per Perisic! Oferta e United do te jete…

19/03/2018, 23:19 |

U fol gjate ne vere per nje transferim te mundshem te Perisic tek Manchester United nen urdhrat e Mancinit.

Te shumta ishin lajmet cdo dite nga Anglia dhe shkuan deri ne ate pike sa lajmeruan se Perisic ndodhej ne Manchester … Read More

Inter-Manchester United: shkëmbim Perisic-Martial? Jovetic…

18/07/2017, 9:37 |

Çdo ditë që kalon duket se e dërgon më afër Manchester Unitedit kroatin Perisic ndërsa sytë e Sabatinit dhe Ausilios tashmë e një kohë janë vënë pas Anthony Martial, i lindur më 1995, që dy sezone lojtar i … Read More

Keita objektivi, në program takimi me Lotiton dhe agjentin. Pëlqehet Vecino

16/07/2017, 9:29 |

Me Perisicin i cii kërkon largimin, Interi po bëhet gati për të gjetur zëvendësimin. Martial mund të hyjë në negociatat të cilat do ta dërgonin kroatin te Mourinho, Keita është një tjetër objektiv i zikaltërve. Janë dy mundësi … Read More

Inter dhe Napoli vezhgojne Abdennour, por jo vetem…

15/04/2015, 0:16 |

Inter dhe Napoli ne ndjekje te shpenzimeve… ne Stadium. Spektatore interesant, ne ndeshjen me Juventus-Monaco ne uleset e Juventus Stadium, ne fakt ishin prezente vezhgues te Inter dhe Napoli.

Nen vezhgim talentet e Monacos, te shumte. Martial dhe Kondogbia mbi te gjithe, … Read More