Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,622 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Manchester United: shkëmbim Perisic-Martial? Jovetic…

Inter-Manchester United: shkëmbim Perisic-Martial? Jovetic…
Rinor Sopaj

Çdo ditë që kalon duket se e dërgon më afër Manchester Unitedit kroatin Perisic ndërsa sytë e Sabatinit dhe Ausilios tashmë e një kohë janë vënë pas Anthony Martial, i lindur më 1995, që dy sezone lojtar i Unitedit. Zikaltërit e vlerësojnë Ivan Perisicin jo më pak se 55 milionë euro dhe me francezin në pjatë mund të mbyllej pothuajse në barazim. Operacion i cili ka aprovimin e Spallettit. Sigurisht se kanë kaluar kohërat kur lojtarët e Interit në dalje vlerësoheshin nga klubet tjera, tani çmimet i vendosin zikaltërit. Për këtë mund ta pyesni Joveticin i cili nuk do largohet nga Milano për më pak se 12-13 milionë euro. Gjithashtu duhet të kihen parasysh edhe emrat si Chris Smallin dhe Matteo Darmian të cilët mund të hyjnë në marrëveshje për kroatin Perisic.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.