Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 18, 2019

Scroll to top

Top

Medel

Sky – Neser misioni i Inter per Medel: qellimi…

16/07/2014, 12:52 |

Neser nis misioni anglez i Inter per Gary Medel, raporton Sky.

Me Cardiff do te vleresohet vullneti per te ulur pretendimet, qe tani per tani jane te larta. Inter ofron nje huazim me te drejte blerje … Read More

Sky – Medel, pas disa oresh nis misioni i Interit. Rolando…

15/07/2014, 13:46 |

Mes neser dhe te enjtes Interi do te niset per Uells per te folur me Cardiff perreth Medel, raporton Sky.

Klubi ka rene nga liga dhe nuk do e terheq litarin ne cmim, me lojtarin qe … Read More

Medel, M’Vila dhe Rolando emrat e ‘nxehte’: Ja te rejat e fundit!

15/07/2014, 0:49 |

Direkt nga studiot e SkySport, gazetari i njohur dhe eksperti i merkatos Luca Marchetti ka prezantuar te gjithe rezumene e emrave te nxehte te merkatos se Interit dhe te rejat e fundit rreth tyre. Lajmet per secilin jane si … Read More

Sky – Inter dhe Medel jane afer. Sot eshte vendosur…

14/07/2014, 18:49 |

Inter eshte afer Gary Medel. E shpjegon Luca Marchetti ne lidhje me Sky.

“Shoqeruesit e lojtarit sot kane perseritur gatishmerine per te pranuar Interin. Tani, mes merkures dhe te enjtes, do te flitet me Cardiff per … Read More

Pereyra, Rolando dhe Medel: ja situata…

14/07/2014, 12:54 |

Flitet per merkaton ne studio e Sky Sport 24 dhe manovrat ne hyrje qe perfshijne Inter.

E para, eshte rikthimi i Rolandos.per te cilin Vigorelli dhe Ausilio jane duke diskutuar ne keto ore. Porto, pasi qe nuk … Read More

Sky – Medel, mbyllet direkt nga Thohir? Pereyra, oferta e Inter pelqehet por…

13/07/2014, 13:46 |

Inter gjithmone e me afer Gary Medel. Zikalterit duan te mbyllin per mesfushorin kilien na javen e ardhshme dhe keshtu, sic shpjegon Sky Sport, pritet qe te shkoj edhe presidenti Erick Thohir per te nenshkruar ndermjetsimin, i cili eshte nje mik i … Read More

Ne Kili zbulojne detajet e ofertes se Interit per Medel: Ja shifrat!

10/07/2014, 21:44 |

Interi afrohet me hapa te vegjel drejt Gary Medel, mesfushori i Cardiff City dhe i kombetares Kiliane dhe qe Mazzarri e deshiron ne dispozicion qe ta vere perpara mbrojtjes.

Shtypi Kilian tregon detajet e ofertes zikalter: … Read More

Gary Medel eshte nje hap larg, Inter ka tashme nje strategji. Behet fjale per huazim dhe ka optimizem. Mbetet vetem nje pengese

09/07/2014, 10:15 |

Inter ka mbyllur per Dodò-M’Vila dhe nuk ndalet me. Ne shenjester tani eshte Gary Medel, mesfushor i Kombetares kiliane dhe i Cardiff. Sic konfirmon sot Gazzetta dello Sport, klubi zikalter ka ndertuar tashme nje strategji efikase dhe mbetet … Read More

SKY: Medel-Inter, gjithcka gati. Blerja do te behet…

08/07/2014, 12:37 |

Nga Boterori ne Milano: mund te jete kjo e ardhmja e Gary Medel, mesfushor dhe mbrojtes kilen i vitit 1987, aktualisht tek Cardiff.

Inter po studion formulen per ta sjelle ne Milano medianin e Kilit, … Read More

Inter, syte tek Medel. Besiktas del jashte loje: “Nuk mund ta blejme sepse…”

01/07/2014, 15:40 |

Interi ka vene syte tek Gary Medel, nje nga lojtaret me pozitiv te Kilit dhe protagonist ne Boterorin e Brazilit. Ai sapo ka rene nje kategori me poshte e Cardiff City dhe Medel keshtu do te largohet nga … Read More