Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

miqesore

Inter-Paok, formacioni i mundshem: Jonathan si mesfushor i brendshem? Mazzarri ka pak zgjedhje

14/08/2014, 13:07 |

Sot Osvaldo do te beje debutimin e tij me fanellen e Interit. Ne oren 19.30 do te zhvillohet mieqsorja e fundit kunder Paokut te Selanikut, ne kuader te impenjimit te pare zyrtar me 20 gusht (faza playoff e … Read More

Eintracht Frankfurt-Inter, formacionet e mundeshme: Eshte Kovacic dhe M’Vila…

10/08/2014, 11:56 |

Sot Interi zbret ne fushe per miqesoren e pare pas rikthimit ne Europe nga turneu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Zikalterit do te sfidojne Eintracht Frankfurt dhe do te jete debutimi nga minuta e pare … Read More

Mazzarri insiston per 3-5-2. Sot kunder Pratos konfirmohet dyshja Icardi-Bonazzoli

20/07/2014, 13:43 |

Sot eshte miqesorja e dyte per Interin, dhe kundershtari i rradhes eshte Prato. Ndeshja eshte ne oren 16.00 ne stadiumin Pineta te Pinzolos. Zikaltrit do te zbresin ne fushe, sipas Tuttosport, me modulin klasik 3-5-2. Debutim per Vidic, … Read More

LIVE – Inter-Trentino Team, ja formacioni i Interit! Bonazzoli-Icardi ne sulm…

16/07/2014, 15:46 |

Erdhi koha per miqesoren e pare te sezonit: Pas nje jave qe nga fillimi i stervitjes ne Pinzolo, Interi i Walter Mazzarrit sot do te perballet kunder Trentino Team ne nje ndeshje stervitore(test match). Do te jete mundesia … Read More

Sot Inter-Trentino: formacioni i mundshem zikalter

17/07/2013, 8:20 |

Sot eshte dita e shtate qe Interi gjendet ne Pinzolo per pregatitjen verore, dhe eshte dita kur do te luhet miqesorja e pare. Ne oren 17:00, ne stadiumin La Pineta, Mazzarri do te testoje progresin e skuadres te … Read More