Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

porto

Rolando drejt blerjes: Interi i ofron Portos…

24/04/2014, 13:34 |

E bindur plotesisht nga performanca e lojtarit, Interi deshiron qe te bleje mbrojtesin e qendres Rolando perfundimisht.

Nga Portugalia vjen lajmi se zikalterit jane te gatshem te ofrojne maksimumi 4 milion euro per te blere lojtarin … Read More

Daily Express: Inter preferon Jackson Martinez në vend të Torres & Dzeko.

07/04/2014, 19:51 |

Torres nuk eshte me favoriti per sulmin e Interit, Jackson Martinez ka zene vendin e pare te preferuarit. Kjo eshte konfirmuar nga Daily Express e cila raporton se Inter mund te siguroje ate shume te parave nese shesin … Read More

CdS: Fernando është ëndrra, ndërsa ka alternativa tjera.

07/04/2014, 19:25 |

Endrra e Interit per mesfushe vazhdon te jete Fernando nga Porto. Kjo eshte zbuluar ne edicionin e lajmeve te mengjesit nga Corriere dello Sport. Edhe pse ky transferim duket i pamundur duke marre parasysh interesimin e disa klubeve … Read More

Fernando eshte ide per qershorin. Por tani ne Janar…

07/01/2014, 17:58 |

Interi ka kohe qe e ndjek, por sot per sot, nuk ka asgje konkrete ndermjet Interit dhe Fernandos, mesfushorit te Portos.

Pothuajse e pamundur qe brenda Janarit te behet dicka per kete ceshtje, apo te … Read More

Gazzetta – Iturbe-Inter, konfirmimet nga tratativa…

25/08/2013, 12:50 |

Idea e fundit e merkatos zikalter eshte ajo e lojtarit te ri argjentinas se Portos Juan Manuel Iturbe.

Ai eshte sulmues krahu dhe i dyte shume i shpejte i cili njihet edhe per nje dribling mjaft … Read More

Aksi Inter-Porto, nje lojtar i ri ne shenjester! Agjenti i Iturbe eshte ne Itali, por…

24/08/2013, 13:25 |

Me pare Guarin dhe Pereira, me pas Rolando ne huazim. Por kontaktet ndermjet Interit dhe Portos vazhdojne perpara, serisht. Tundimi i fundit quhet Juan Manuel Iturbe, sulmues krahu i klasit 1993. Ai eshte ne pronesi te Portos, por … Read More

Fernando eshte nje ide aktuale. Takimi me Porton…”

22/08/2013, 10:18 |

Jane te shkelqyer raportet mes Interit dhe Portos. Dje, djali i presidentit te klubit portugez, Alexandre Pinto da Costa, ka kaluar ne zyrat e Interit. Tema zyrtare ka qene Rolando, por diskutimi nuk eshte limituar ketu. Sipas Gazzetta … Read More