Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fernando eshte ide per qershorin. Por tani ne Janar…

Fernando eshte ide per qershorin. Por tani ne Janar…
Inter Club Staff

Interi ka kohe qe e ndjek, por sot per sot, nuk ka asgje konkrete ndermjet Interit dhe Fernandos, mesfushorit te Portos.

Pothuajse e pamundur qe brenda Janarit te behet dicka per kete ceshtje, apo te niset ndonje tratative. Interi po punon mbi objektiva te tjere, dhe mund te lihet te kuptohet qe pista qe te con tek Fernando do te rihapet gjate muajve ne vazhdim perpara merkatos se veres. Ne keto momente mesfushori ka ne pjate edhe nje propozim per rinovim kontrate me Porton. Duhet pare se cfare do te ndodhte, por e sigurte qe mesfushori nuk do te vishet zikaler ne Janar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.