Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

silvestre

SKY – Motivet pse Interi shpenzoi per Belfodil

18/06/2013, 21:12 |

Eshte folur shume per shpenzimet e medha per te blere gjysmen e kartonit te Belfodil. Shume e konsideruan nje shpenzim te ekzagjeruar, duke pare se do jepen 10 milion dhe dhenia hua e Cassano dhe Silvestre (ky i … Read More

Di Marzio – Inter – Belfodil, problemi mund te vije nga Cassano

18/06/2013, 20:15 |

Interi ka gjetur marreveshjen me Parmen per te marre Belfodil ne Appiano Gentile. Tani fjala kalon tek lojtaret qe jane te perfshire ne marreveshje. Ndersa nuk do te jete problem per Silvestre, ne marreveshje perfshihet edhe hua-dhenia e … Read More

CdS – Shkembimi Silvestre-Nocerino i mundshem

16/06/2013, 12:19 |

Sipas Corriere dello Sport, nuk perjashtohet mundesia e shkembimit mes Milanit dhe Interi per Nocerino dhe Silvestre. Interi po mendohet per te, ashtu si per Flamini. Nuk jane emra te rastesishem, sepse te dy i pelqejne Mazzarrit qe … Read More

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…

13/06/2013, 20:10 |

Marco Branca dhe Pablo Cosentino jane takuar perseri. Ka edhe nje foto ekskluzive nga websiti zyrtar i Gianluca Di Marzio. Sipas ekspertit te merkatos, pas takimit me Cagliarin, Marco Branca ka takuar menjehere zevendes presidentin e Catanias. Nga … Read More

Sky – Ja kush mund te largohet. Ne dyshim Guarin

07/06/2013, 15:02 |

Matteo Barzaghi, gazetar i Sky ne ndjekje te zikalterve, ka provuar te beje nje liste me ata qe mund te largohen nga Interi kete merkato. Skuadra e Mazzarrit duhet te kete 22 lojtare, dy per rol dhe ndonje … Read More