Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

189 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio – Inter – Belfodil, problemi mund te vije nga Cassano

Di Marzio – Inter – Belfodil, problemi mund te vije nga Cassano
Xhorxh Gellci

Interi ka gjetur marreveshjen me Parmen per te marre Belfodil ne Appiano Gentile. Tani fjala kalon tek lojtaret qe jane te perfshire ne marreveshje. Ndersa nuk do te jete problem per Silvestre, ne marreveshje perfshihet edhe hua-dhenia e Cassanos tek Parma, dhe sipas Di Marzio pikerisht kjo mund te jete problemi. Mbi barezin eshte edhe Genoa, qe nuk dorezohet lehte. Preziosi e do me cdo kusht dhe eshte i gatshem ti ofroje nje page me te larte. Lojtari dote vendose bashke me agjentin, pa u nxituar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.