Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

wallace

SKY – Wallace, futet edhe Napoli. Neser eshte gati oferta per Taider.”

05/08/2013, 21:00 |

Interi deshiron te mbylle sa me shpejt per Wallace. Por Napoli po mundohet ta shqetesoje. Ne keto oret e fundit po vazhdojne kontaktet mes shoqerise zikalter dhe Chelseat, dhe ne mbremje do te vazhdohet te trajtohet. Sot, zevendes … Read More

Wallace dhe nje lojtar tjeter krahu, Taider dhe Wellington… Interi leviz keshtu..

04/08/2013, 17:50 |

Jane ore te nxehta per merkaton e Interit. Neser do te jete dita e Wallace, i cili po vjen ne huazim te thjeshte nga Chelsea. Shpresa e zikalterve eshte qe te mundin te ridiskutojne marreveshjen gjate vitit. Por … Read More

SKY – Inter, nje tjeter lojtar krahu pas Wallace. Ndersa ai…

03/08/2013, 15:49 |

Silvia Vallini, gazetare e Sky prane Interit, ben permbledhjen per merkaton e zikalterve. Blerja e re Wallace duhet te pershtatet ne nje kohe te shkurter me skemat e Mazzarrit, mbi te cilat shoket e rinj po punojne prej … Read More

Wallace, gjithcka e mbaruar. Ja detajet e marveshjes!

03/08/2013, 13:31 |

Gjithcka e bere per Wallace. Zhduken edhe dyshimet e fundit per ardhjen e mbrojtesit te krahut Brazilin, keshtu konfirmon Gazzetta dello Sport sot.

“Jemi me te vertete ne fundin e kesaj marveshje, tek detajet burokratik, e … Read More

Gazzetta – Merkatoja interiste, ja cfare po ndodh keto dite

03/08/2013, 11:13 |

Wellington deshiron Interin. E ka konfirmuar te enjten e shkuar, duke uruar qe tratativa te mbyllet shpejt dhe ne menyre pozitive. Gazzetta dello Sport permbledh keshtu levizjet mbi merkaton interiste per mesfushen. Wellington paraqet sigurisht opsionin e pare: … Read More

SKY – Inter, Wallace dhe Wellington, mungojne vetem detajet. Gjithcka e bere.

02/08/2013, 19:22 |

Ja ku jemi. Sipas Gianluca Di Marzio, ekspertit te merkatos te Sky, Inter dhe Wallace jane nje hap larg: mungon vetem zyrtarizimi. Drejtuesit zikalter kane definuar operacionin dhe kane ngelur vetem detajet burokratike. Formula e transferimit eshta ajo … Read More

SKY – Wallace, Chelsea mohon te drejten e blerjes. Ndersa Wellington, Taider dhe Botta..

02/08/2013, 14:57 |

Nga studiot e Sky vijne te rejat me te fundit per merkaton zikaleter. Dje, me rastin e miqesores mes tyre, Inter dhe Chelsea jane kthyer te flasin per Wallace, me Blues qe kane thene jo te drejtes te … Read More

SKY – Wallace-Inter, ka akoma nje problem…

01/08/2013, 14:12 |

Sot duhet te mbyllet tratativa per Wallace. Ausilio po diskuton me drejtuesit e Chelsea, por edhe ne kjo tratative, duket se ka disa probleme per te zgjidhur.

Pike se pari, kujtojme se Chelsea nuk mund ta … Read More

Gazzetta – Wallace, sot vjen firma. Kurse daljet…

01/08/2013, 10:37 |

Sipas Gazzetta dello Sport, sot do te jete dita e Wallace. Braziliani duhet te behet zikalter me formulen e huazimit te thjeshte. Dje Ausilio ka udhetuar ne Indianapolis, ku sot naten skuadra e Mazzarrit do te perballet me … Read More

Agjenti i Wallace: “Sot do te meret vendimi. Ne keto momente…”

31/07/2013, 15:12 |

Ne oret e fundit, Wallace, lojtari i Chelseas eshte afruar shume me Interin. Mourinho deshiron ta jape ne huazim, dhe shoqeria zikalter eshte shume afer tij, dhe mund ta siguroje ne huazim.

Tuttomercatoweb ka folur me … Read More

Wallace-Inter shume prane. Por per krahun kerkohet akoma. Jonathan…

31/07/2013, 10:34 |

Po behet gjithcka qe Wallace te luaje per Interin sezonin e ardhshem. Sic ka treguar shume here edhe agjenti i tij Frederico Moraes, ai dhe bashkepunetoret e tij po mundohen te gjejne sa me shpejt nje zgjidhje me … Read More

SKY – Inter, takim me agjentet e Luiz Gustavo. Mbyllet per Wallace. Taider dhe Zuniga…

31/07/2013, 1:24 |

Emer i ri per mesfushen e Interit. Ka patur nje takim sot mes drejtuesve zikalter dhe agjentit te Luiz Gustavo, mesfushor i Bayernit. Megjithate eshte nje operacion shume i veshtire sepse klubi gjerman kerkon 18 milion dhe Wolfsburg … Read More

SKY – Inter nje hap larg Wallace. Vendoset formula e transferimit

30/07/2013, 18:36 |

Sipas ekspertit te merkatos te Sky, Gianluca Di Marzio, Wallace eshte vetem nje hap larg Interit. Lojtari i djathte i Chelseat, i viti 1994, eshte ndjekur edhe ne te shkuaren nga zikalterit, eshte shume prane Interit. Tratativa po … Read More

SKY – Wallace eshte favoriti per krahun e djathte. Marquinho…

30/07/2013, 13:46 |

Eshte Wallace lojtari favorit per krahun e djathte te Interit. Sipas asaj qe ka raportuar pak me pare Emanuele Baiocchini i Sky, mes emrave te shumte ne liste per formacionin zilater (te tjeret jane Van der Wiel dhe … Read More