Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

136 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Duhet te filloj te mesoj Italisht”

Thohir: “Duhet te filloj te mesoj Italisht”
Andi Prifti

Vazhdojne ende mesazhet e qarta nga ana e Erick Thohir. Manjati Indonezian eshte mbushur me mesazhe ne Twitter nga ana e tifozeve te Interit qe i kerkojne lajme te reja ne lidhje me tratativat me Morattin dhe i kerkojne ta çoje skuadren ne nivele te larta te futbollit Europian.

Sot, pas shume retweet, Thohir ka shkruar nje mesazh qe mund te zgjidhe shume gjera. “Duhet te filloj te mesoj Italisht. Me vjen keq: per momentin di vetem anglisht dhe gjuhen Indoneziane“.

Ndersa me pare kishte bere retweet nje mesazh qe thoshte “se Interi eshte nga te paktat skuadra qe kane fituar Tripleten” dhe nje interist qe i sugjeronte “ta trajtonte Interin me pasion dhe seriozitet, sepse Interi nuk eshte nje loje.”  Thohir duket se i ka kuptuar mesazhet, te shpresojme se do te jete keshtu ne qofte se marreveshja arrihet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags