Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2021

Scroll to top

Top

101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Mazzarri deshiron Flamini tek Interi

CdS – Mazzarri deshiron Flamini tek Interi
Ardis
  • On 02/06/2013, 15:26

Sipas Corriere dello Sport, nje tjeter ide per mesfushen e Interit. Edhe kjo me kosto zero. Mazzarri pikerisht, eshte interesuar pas Mathieu Flamini dhe ja ka vene syrin. Francezi nuk ka gjetur akordin me Milanin, per rinovimin e kontrates. Lojtari kerkon nje kontrate dy vjeçare me dy milion euro ne sezon. Mazzarri kishte provuar me pare ta marre kur ishte trajneri i Napolit, por kete here pse jo, mund t’ja dale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.