Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

954 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir sot ne Milano: Menjehere takim me Ausilion dhe Mancinin. Mesazhi per Mancinin…

Thohir sot ne Milano: Menjehere takim me Ausilion dhe Mancinin. Mesazhi per Mancinin…
Blerim Shehu

Erick Thohir pritet te mberrije sot ne mengjes ne Milano, pikerisht ne kohe per ndjekur ekipin e tij per here te pare ne nje ndeshje ne transferte. Gjate paradites numri 1 zikalter do te shkoje ne Appiano Gentile nga ku do te ndjeke dhe seancen stervitore dhe gjate se ciles do te provoje te karikoje ekipin i cili po kalon nje moment te veshtire. Eshte programuar gjithashtu dhe nje takim me Ausilion dhe Mancinin ku do te diskutojne per merkaton e cila sapo u mbyll si dhe per merkaton verore, gjithashtu raportohet se bossi zikalter do t’i beje me dije Mancinin se nuk e ka ndermend t’a leshoje ne fund te sezonit kete te fundit. Axhende teper e ngjeshur per Thohir, i cili te henen do te udhetoje drejt Parisit sebashku me Michael Bolingbroke pasi jane ftuar nga presidenti i PSG. Numri 1 zikalter pritet te kthehet serisht te merkuren nga parisi ne Milano ku do te zyrtarizojne dhe zgjatjen e kontrates me Pirellin si sponsor per 3 vitet e ardhshme ku Interi per kete periudhe do te perfitoje 27 milion euro plus bonuse. Gjithashtu gjate qendrimit ne Itali Thohir do te mbaje nje takim edhe me ish bosin zikalter Massimo Moratti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.