Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

66 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Topi i Arte Zikalter | Torino-Inter 3-3

Topi i Arte Zikalter | Torino-Inter 3-3
Inter Club Staff

Dominim absolut dhe nuk mund te ishte ndryshe per Rodrigo Palacion, ne rubriken e perjavshme Topi i Arte Zikalter.

Trenza ka mare rreth 63% te votave nga tifozet Interist qe votuan me te mirin e ndeshjes, dhe eshte pikerisht ai qe eshte zgjedhur me i miri i ndeshjes.

Vendi i dyte meret nga Fredy Guarin, i cili me 14% arrin te rrembeje tre pikeshin kete jave. Vendi i trete meret nga Ishak Belfodil, i cili mori 10% te votave.

Keto jane piket e grumbulluara nga tre lojtaret e podit ne ndeshjen Torino-Inter:

Palacio  5 pike
Guarin  3 pike
Belfodil 1 pike

Klasifikimi i pergjithshem pas javes se 8:

1) Alvarez 26 pike

2) Jonathan 6 pike

3) Campagnaro 6 pike

4) Palacio 6 pike

5) Guarin 6 pike

6) Kovacic 5 pike

7) Cambiasso 5 pike

8) Icardi 4 pike

9) Milito 3 pike

10) Handanovic 2 pike

11) Taider 1 pike

12) Nagatomo 1 pike.

13) Belfodil 1 pike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.