Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 17, 2021

Scroll to top

Top

1,056 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Topi i Arte Zikalter – Zgjidhni lojtarin me te mire te Inter-Livorno

Topi i Arte Zikalter – Zgjidhni lojtarin me te mire te Inter-Livorno
Xhorxh Gellci

Vazhdon rubrika e perjavshme Topi i Arte zikalter.

Ne kete rubrike zgjedhim tre lojtaret me te mire te ndeshjes do i zgjidhni ju me ane te ketij sondazhi.  Lojtari qe mer me shume vota do te vlersohet me 5 pike, lojtari i renditur i dyti vleresohet me 3 pike dhe lojtari qe renditet i treti me vota vleresohet me 1 pike dhe keto pike i bashkangjiten 4 javeve te para. Ju lutemi te votoni ne baze te paraqitjeve te sotshme, e jo ne baze te simpatise per lojtaret, sepse eshte shume e rendesishme qe kjo rubrikte te vazhdoje keshtu me sondazhe, e te mos ndryshojme serisht ne formatin e pare.

Qellimi jone eshte qe ne fundin e kesaj rubrike te nxjerrim nje fitues, dhe te dorzojme gjate veres tek ai nje trofe simbolik nga Inter Club Albania, duke pare qe kjo gje eshte shume e mundur duke qene tifozeri zyrtare.

Ju ftojme te votoni tek sondazhi me poshte lojtarin qe sipas jush ishte me i miri ndeshjes:

[polldaddy poll=7553081]

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.