Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

183 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Torino-Inter: ndeshja do te drejtohet nga Doveri

Torino-Inter: ndeshja do te drejtohet nga Doveri
Ardis
  • On 17/10/2013, 12:51

Sot jane caktuar arbitrat per ndeshjet e fundjaves te kampionatit italian Serie A. Dhe ai qe do te drejtoje ndeshjen midis Torinos dhe Interit ne mbremjen e se djeles do te jete arbitri Daniele Doveri i seksionit te Roma 1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.