Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Sinjalizimi Zanetti: ja kur do te kthehet.

Gazzetta – Sinjalizimi Zanetti: ja kur do te kthehet.
Ardis
  • On 17/10/2013, 12:56

Javier Zanetti eshte afer rikthimit ne fushe. Gazzetta dello Sport shpjegon: “Kapiteni, qe me 28 prillin e shkuar ne Palermo eshte demtuar ne tendinen e Akilit ne kemben e majte, dje ka kryer stervitjen me shoket e tij dhe me pas ka ndjekur ushtrimet e personalizuara. Gjithsesi nje sinjal i rendesishem ne rrugen e rekuperimit. Per ta pare serish ne fushe duhet te pakten te presim edhe nje muaj”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.