Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Assist statosferik i Banega dje ne finalen e EL! Caressa dhe Bergomi ne ekstaze sepse…

VIDEO – Assist statosferik i Banega dje ne finalen e EL! Caressa dhe Bergomi ne ekstaze sepse…
Inter Club Staff

Nje assist prej nje magjistari te vertete mer elozhet e dy komentuesve te Sky.

Ishte nje top si nje puthje ai i Banega dje ne finalen e Europa League ndaj Liverpool, finale kjo e fituar nga Sevilla e lojtarit se ardhshem te Interit. Ever, me nje assist prej nje 10 te vertete i dha nje top te mrekullueshem Grameiros dhe pikerisht kjo pase ka cuar ne ekstaze Bergomin dhe Caressan sic mund ta shikoni edhe tek video me poshte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.