Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,967 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Candreva: “Forza Inter. Nje emocion i jashtezakonshem. Fusha do e tregoje…”

VIDEO – Candreva: “Forza Inter. Nje emocion i jashtezakonshem. Fusha do e tregoje…”
Inter Club Staff

Sapo ka zbarkuar ne Milano, Antonio Candreva ka folur menjehere per aventuren e tij te re zikalter. Lojtari eshte pare dukshem i lumtur per zgjedhjen e tij te re ne mikrofonat e gazetareve te pranishem.

Fjalet e tij kane qene keto: “Nje emocion fantastik. Kam dashur gjithmone Interin, por ende skam folur me Mancinin. Champions? Nuk em takon mua. Fusha do e tregoje. Tani vizitat mjekesore dhe pastaj kontrata. Tifozeve i them Forza Inter. Shihemi shume shpejt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.