Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,070 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Gazetaret pyesin Steven Zhang: “Nainggolan te Inter?”. Ai qesh dhe ju thote…

VIDEO – Gazetaret pyesin Steven Zhang: “Nainggolan te Inter?”. Ai qesh dhe ju thote…
Bujar Berishaj

Nainggolan te Inter?

Kjo eshte pyetja qe i eshte bere sot Steven Zhang, djalit te pronarit zikalter, Zhang Jindong.

Ai nuk ka folur shume por menjehere sapo eshte permendur emri i belgut ai u ka dhene nje buzqeshje gazetareve pak a shume per te konfirmuar gjithcka dhe pastaj eshte larguar duke thene fjaline e zakonshme: “Nuk e di, te shohim”.

Per me shume ndiqni videon me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.