Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,109 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(Video) Goli i Paulinho ne Brazil – Japoni

(Video) Goli i Paulinho ne Brazil – Japoni
Xhorxh Gellci

Vazhdon forma e shkelqyer e Paulinhos, nje nga lojtaret me te lidhur me merkaton e Interit prej me teper se 1 viti, i cili ka shenuar perseri me Kombetaren Braziliane ne ndeshjen kunder Japonise per Kupen e Konfederatave. Ndeshja perfundoi 3-0 dhe Paulinho ishte autor i golit te dyte, ne minuten 48′, edhe nje here nje gol mjaft i bukur.

Me poshte keni videon e golit te tij:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.