Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

901 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Jane 12 lojtaret e Interit te grumbulluar nga kombetaret: ja lista e plote dhe detajet!

ZYRTARE – Jane 12 lojtaret e Interit te grumbulluar nga kombetaret: ja lista e plote dhe detajet!
Inter Club Staff

Pas tour-de-force ku Interi arriti te beje 6 fitore radhazi ndermjet  Serie A dhe Champions League, tani e kane radhen kombetaret.

Jane plot 12 lojtaret e grumbulluar nga data 10 deri ne daten 16 tetor dhe qe do te zbresin ne fushe me kombetaret respektive per disa miqesore por edhe per Kupen e Afrikes dhe UEFA Nations League.

Kjo eshte lista e plote e detajuar me emrat e lojtareve por edhe ndeshjet:

Mauro Icardi dhLautaro Martinez: Argentina-Iraq (Miqesore, 11/10) e Argentina-Brasile (Miqesore, 16/10)

Ivan Perisic, Marcelo Brozovic e Sime Vrsaljko: Croazia-Inghilterra (UEFA Nations League, 12/10) dhe Croazia-Jordani (Miqesore, 15/10)

Kwadwo Asamoah: Ghana-Sierra Leone (Kupa e Afrikes, 11/10) e Sierra Leone-Ghana (Kupa e Afrikes, 15/10)

Stefan de Vrij: Hollande-Gjermani (UEFA Nations League, 13/10) e Belgjike-Hollande (Miqesore, 16/10)

Roberto Gagliardini: Italia-Ucraina (Kupa e Afrikes, 10/10) e Polonia-Italia (UEFA Nations League, 14/10)

Keita Balde: Senegal-Sudan (Kupa e Afrikes, 13/10) e Sudan-Senegal (Kupa e Afrikes, 16/10)

Milan Skriniar: Sllovaki-Republika Ceke (UEFA Nations League, 13/10) e Suedi-Sllovaki (Miqesore, 16/10)

Matias Vecino: Koreja e Jugut-Uruguay (Miqesore, 12/10) e Japoni-Uruguay (Miqesore, 16/10)

Joao Miranda: Brasile-Arabia Saudita (Miqesore, 12/10) e Argentina-Brasile (Miqesore, 16/10)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.