Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

805 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zyrtare-Thohir: “Nuk ka kushte per shkembim. Tani mandati eshte…”

Zyrtare-Thohir: “Nuk ka kushte per shkembim. Tani mandati eshte…”
Donald Elmazi

F.C Internazionale informon qe ka vendosur te mos vazhdoje tratativen me Juventusin per trasferimin e lojtareve Fredy Guarin dhe Mirko Vucinic. Presidenti Thohir, pasi eshte konfrontuar me Dr.Massimo Morattin, djalin e tij Angelomario dhe me drejtoret e shoqerise, e ka pare te arsyeshme te mos vazhdoje kete tratative per mungese kushtesh, teknike dhe ekonomike dhe i ka dhene direktiva pergjegjesve te Zones Teknike te vleresoje mundesi te tjera te merkatos, me objketivin e perforcimit te skuadres brenda mundesive te parametrave ekonomike te vendosura nga Fair Play Financiar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.