Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

75 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Benassi: “Asnje oferte per te. Me Interin ka nje akord…”

Agj. i Benassi: “Asnje oferte per te. Me Interin ka nje akord…”
Andi Prifti

Sezonin e fundit Marco Benassi eshte vleresuar shume per cilesite e tij ne mesfushe, pavaresisht moshes se re. Kane dale edhe hipoteza per nje largim te mundshem te talentit te vogel ZiKalter. Per te kuptuar me mire gjendjen, agjenti i tij Francesco Romano, ka folur ekskluzivisht per FcInter1908.It: “Per momentin nuk kam marre asnje indikacion nga shoqeria. Une dhe Inter kemi nje akord dhe do te jene ata qe do te me therrasin ne rast se do te kete oferta. Torino ose Udinese? Deri tani nuk kemi marre asnje oferte. Djaloshi eshte mire ne Milano, por gjithsesi eshte akoma shpejt per te folur per te ardhmen e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.