Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

596 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Longos ne zyrat e Inter: vjen po-ja drejt Livornos?

Agj. Longos ne zyrat e Inter: vjen po-ja drejt Livornos?
Ardis
  • On 01/08/2013, 12:22

Ore te nxehta per te ardhmen e Samuele Longo. Sipas asaj qe sjell Matteo Barzaghi i Sky Sport, sapo ka lene zyrat e Interit agjenti i tij, Renzo Contratto. Sulmuesi duhet te zgjedhe midis Livornos (destinacion i mirepritur nga shoqeria zikalter) dhe Verones. Pavaresisht se Contratto u largua pa lene ndonje koment, duket qe lojtari eshte i bindur te pranoje destinacionin Livorno.

Agjenti i Samuele Longo duke hyre ne zyrat e Inter

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.