Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter, cfare e ardhme e pret Darmian? “Lojtari eshte ne skadence kontrate: Klubi i ka thene agjentit se…”

21/09/2022, 17:51 |

Nje nga te preferuarit e Antonio Contes, por i cmuar dhe per Simone Inzaghin: ky ka qene Matteo Darmian ne keto vite per Interin.

I ardhur te zikalterit ne qetesi te plote, ka fituar me paraqitjet e tij (dhe gola … Read More

Bergomi i paralajmeron te gjithe: “Inter, kam nje frike te madhe tani. Lukaku nuk eshte nje…”

21/09/2022, 12:24 |

I intervistuar per Corriere della Sera, ish-kapiteni i Interit, Beppe Bergomi, ka dhene mendimin e tij per problemet e skuadres se Inzaghit.

Keto kane qene fjalet e tij:

A e prisje qe te vinte pushimi i pare i kombetareve me … Read More

Gazzetta ngre alarmin: “Nje lojtar tek Inter deri me tani ka qene ‘i vecuar ne shtepi’: eshte kerkuar me…”

21/09/2022, 12:07 |

Sot, Ivan Perisic eshte nje nga pendesat me te medha te Inzaghit por edhe te tifozeve te Interit per menyren si kane shkaur gjerat.

La Gazzetta dello Sport eshte ndalur te flase per kete, por edhe per ate qe ndodhi … Read More

La Repubblica zbulon: “Dje telefonate Inzaghi-Marotta: situate jo e thjeshte. Askush ne shtepine Inter nuk…”

21/09/2022, 12:02 |

Beppe Marotta dhe Piero Ausilio po mundohen te bejne gjithcka qe te vene Interin ne shina njehere e me pare.

Forma e skuadres ka qene shume shqetesuese dhe ata e kane kuptuar se sa me larg ti qendrojne tranjerit, aq … Read More

Inter, Inzaghi vendos te ndryshoje dhe zgjedh menjehere ‘fytyren e re’ ne formacion? “Gati ta beje titullar direkt”.

21/09/2022, 11:57 |

Me sa duket, Inter qe do te vije pas pushimit te kombetareve, pritet qe te jete nje Inter shume i ndryshem nga ai qe eshte pare ne Udine.

Diten e sotme La Gazzetta dello Sport ka treguar se pikerisht ndaj … Read More

Agjenti i Radu nuk permbahet: “Po e shikoni Interin ne kete sezon? Duket qe po i mungon nje…”

21/09/2022, 11:54 |

Per Radio CRC diten e sotme ne emisionin “Si Gonfia la Rete” ka folur agjenti i njohur, Oscar Damiani, qe eshte edhe agjenti i Radu.

Keto kane qene fjalet e tij: “Mendoj se Napoli eshte skuadra me e mire e momentin … Read More

Inter, Acerbi dergon nje mesazh: “Tifozet e Interit kane pasur nje imazh te gabuar per mua: une jam…”

21/09/2022, 11:51 |

Direkt nga mikrofonat e Rai Sport, Francesco Acerbi, ka dashur te dergoje nje mesazh per te gjithe tifozet zikalter.

Kjo edhe per faktin se transferimi i tij nga Lazio tek Inter eshte perfolur shume gjate veres ne lidhje me nje … Read More

Inter, gati nje revolucion total nga Inzaghi? “Tashme trajeri ka vendosur: do te jete nje Inter me nje formacion…”

21/09/2022, 10:17 |

Simone Inzaghi eshte gati qe te hedhe ne fushe nje Inter te ri, me disa mekanizma te tjere per te dale nga nje moment shume i komplikuar.

Ashtu si tregon La Gazzetta dello Sport sot, moduli do te qendroje i … Read More

Inter, ja 12 tranjeret e lire ne rast se vendoset te shkarkohet Inzaghi: “Qe te Tuchel dhe Stankovic, deri tek Zidane dhe…”

20/09/2022, 17:45 |

Momenti i Interit deri me tani ka qene shume delikat: ne total jane marre tre humbje ne 7 ndeshjet e para.

Nje rendimet shume poshte normales qe ka bere qe klubi ti jape besim Inzaghit, por normalisht me afat per … Read More

Gosens, ndryshon komplet e ardhmja per te tek Inter? CM zbulon: “Direkt ne janar pritet nje…”

20/09/2022, 17:37 |

90 minuta ne panline ne Udine dhe vetem nje prezence si titulllar ne kampionat me nje total prej 122 minutash.

Nderkohe ne Champions nje ndeshje si titullar ndaj Bayern. Por faji per kete eshte dhe per shkak te kaosit qe … Read More

Skriniar shume i ashper me shtypin: “Jo, nuk dua te flas per Interin tani. Nuk jemi ketu per…”

20/09/2022, 17:34 |

Vetem dy dite pas humbjes se Interit ne Udine, Milan Skriniar deshiron te nderroje menjehere faqe.

Kete gje ka tentuar ta thote edhe per gazetaret prezent ne vendlindje, ku ai ndodhet ne grumbullim me Kombetaren e tij sllovake.

Ai do … Read More

Adani i habit te gjithe: “Po tani, ma thot dot ku eshte e mira qe Skriniar nuk u shit? Une ju thashe qe…”

20/09/2022, 17:31 |

Me sa duket, nisja e dobet e Milan Skriniar ne kete sezon nuk e ka bindur aspak opionionistin dhe ish-futbollistin Lele Adani. 

Keto kane qene fjalet e tij, qe edhe me pare ne te kaluaren eshte shprehur se do te … Read More

Gazzetta frikeson: “Inter dhe Juventus, sot apo neser rrezikohet ‘termeti’ ekonomik ne Champions sepse…”

20/09/2022, 17:27 |

“Problemet ne fushe duket se shume shpejt mund te reflektohen edhe ne bilanc”, shkruan sot me siguri La Gazzetta dello Sport.

Ata ndalen tek Inter dhe te Juventus, dy skuadra qe e kane nisur ne krize te plote kete here … Read More

Asllani eshte nje djalosh i arte: “Inter dhe Brozovic jane te forte, normale qe duhet te pres per shansin tim. Duhet te kem…”

20/09/2022, 17:24 |

Asllani eshte me te vertete nje djalosh i arte dhe pse nuk ka luajtur shume, ai di te pergjigjet shume mire perpara mediave duke mos vene ne veshtiresi askend.

Keto kane qene fjalet e tij direkt nga grumbullimi me Shqiperine … Read More