Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky Sport zbulon: “Kemi lajme teper te keqija per Marcelo Brozovic: sipas doktoreve do te mungoje per te pakten…”

28/09/2022, 16:31 |

Me sa duket, ajo qe i frikesoheshin te gjithe te stafi mjekesor i Interit ka ndodhur: demtimi i Brozovic eshte me i rende nga sa dukej. 

Dicka te tille e ka treguar pak me pare Sky Sport, e cila ka … Read More

Gazzetta paralajmeron Inzaghin: “Asllani mund te behet shkaku per largimin e tij: do ishte e pabesueshme sikur…”

27/09/2022, 16:26 |

Diten e sotme, La Gazzetta eshte munduar qe te flase me kujdes per situaten tek Inter ne prag te ndeshjeve me Romen dhe Barcelonen.

Keto kane qene fjalet e te perditshmes italiane: “Zyrtarizimi qe Lukaku do te jete i rikthyeri … Read More

Batistuta i habit te gjithe: “Dua ti kerkoj falje Interit publikisht per ate qe ka ndodhur: ata kishin…”

26/09/2022, 15:34 |

Diten e djeshme, Gabriel Omar Batistuta ka qene i ftuar ne ‘Festival dello Sport’, ku ka folur per disa gjera ne karrieren e tij.

Por ne menyre te habitshme, ai ka kerkuar nje falje publike per Interin dhe ka fituar edhe … Read More

Inter-Chelsea, cfare prapaskene: “Chalobah? Lajme fallco, ne gusht te gjitha takimet u bene per…”

26/09/2022, 15:29 |

Nje prapaskene shume interesante eshte treguar sot nga Corriere dello Sport ne numrin e saj te perditshem.

Gjithcka ka te beje me tratativen Inter-Chelsea gjate diteve te fundit te merkatos, kur emri me i perfolur ka qene ai i Chalobah.

Read More

Modric, cfare fjalesh per Brozovic: “Te te mungoje Marcelo ne fushe do te thote te detabilizohesh. Inter ka…”

26/09/2022, 15:27 |

Diten e djeshme direkt nga Kroacia kane ardhur lajme aspak te mira per Simone Inzaghin dhe skuadren zikalter.

Ne ndeshjen Austri-Kroaci, eshte demtuar mendja dhe motori i skuadres se Interit: Marcelo Brozovic.

Se sa i rendesishem eshte ai, eshte pare … Read More

Gazzetta kritikon ashper Inzaghin: “Ka bere nje gabim te pafalshem me Asllanin: e ka vene ne nje…”

26/09/2022, 15:22 |

Me sa duket tashme mungesa e Marcelo Brozovic eshte dicka shume e sigurt ne shtepine Interit per disa jave te mira.

Dhe keshtu, direkt syte jane kthyer te nje djalosh si puna e Kristjan Asllanit por qe sipas La Gazzetta … Read More

Inter, publikohet minutazhi i te gjithe lojtareve te blere ne vere: “Bie ne sy se si 0 minuta jane rezervuar per…”

26/09/2022, 15:19 |

Objektivi i drejtuesve te Interit ne merkaton e kaluar ka qene ai qe te zgjatej sa me shume te ishte e  mundur skuadra.

Kjo per te bere qe Simone Inzaghi te kishte sa me shume emra nga ku mund te … Read More

“A e di qe ke bere nje ndeshje m**i?”. Diten e djeshme Santon tregoi prapaskenen me Mourinhon kur ai…

26/09/2022, 15:16 |

Gjate nje interviste per mikrofonat e Messaggero, Davide Santon, nje ish-lojtar i Interit, ka treguar nje anektode te bukur per Jose Mourinhon.

Keto kane qene fjalet e tij: “Tani qe e mendoj, mund te jem i vetmi lojtar qe e … Read More

Tranjeri i Kroacise tregon ndjesite e para: “Ja sa jave do te mungoje Brozovic. Por pa problem se ne Boteror do te…”

26/09/2022, 15:06 |

Duke folur pas ndeshjes se djeshme kunder Austrise, tranjeri i Kroacise, Zlatko Dalic eshte ndalur edhe te Marcelo Brozovic.

Lojtari i Interit eshte demtuar ne minuten e 17 te takimit, pas nje rreshkitje ne fushen e Vienes, duke marre edhe … Read More

Inter, Steven Zhang do e ‘pesoje’ nga Curva Nord edhe ne San Siro? “Ata po mendojne ndaj Romes te…”

26/09/2022, 12:08 |

Me sa duket, mesazhet per Steven Zhang nuk do te ndalen aspak nga ana e Curva Nord Milano, tifozeria ultras e organizuar e Interit.

Pasi banderola “Zhang largohu” eshte pare ne cdo cep te Milanos ne ditet e kaluara, tashme … Read More

Inter, Gosens eshte gati te marre nje ultimatum nga drejtuesit? “Ai do te kete kohe deri ne janar te…”

26/09/2022, 12:01 |

Nje nga emrat qe ka bere performaca me te ulta se sa pritshmerite tek Inter eshte padyshim gjermani Gosens.

Lojtari nuk ka kaluar nje moment te qete ne Milano qe prej transferimit sepse asnjehere nuk ka qene i sigurt ne … Read More

“Superkupa e Italise, 7,5 milione euro per dy skuadrat finaliste por habita qendron te fakti se kjo shume do ndahet ne…”

26/09/2022, 11:56 |

Ne ditet e fundit te Federata Italiane e Futbollit ka ardhur nje ftese e Viktor Orban, Presidentit te Hungarise, per te marre Superkupen Italiane per 8 milione euro ne 2024.

Kjo eshte nje kerkese dhe nje oferte qe do te … Read More

Tuttosport zbulon: “Inter, ja pese emrat e lojtareve nga kush Inzaghi do te kerkoje me shume: i pari eshte direkt…”

26/09/2022, 11:53 |

Me sa duket, permbysja e rezultateve negative tek Inter do te duhet te kaloje te pese lojtare ne vecanti.

Per kete eshte e bindur Tuttosport, qe flet per kete ceshtje diten e sotme dhe gjithcka e nis nga nje emer: … Read More

Gazzetta frikeson: “Inter, e dini cfare po ndodh me Skriniar? Qetesi totale: askush nuk e priste qe lojtari te mos…”

26/09/2022, 11:39 |

Me sa duket diten e sotme La Gazzetta dello Sport ka vendosur qe te ndalet te ceshtja Milan Skriniar tek Inter.

Sipas tyre, ne kete moment ka qetesi totale nga palet. Nderkohe, ky eshte shkrimi i te perditshmes italiane: “Ka … Read More