Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Filozofia e cuditeshme e Interistave: “Ok Arbitrat, po ne gjithsesi ta shpifim!”. E nderkohe, arbitrat…

14/01/2014, 18:40 |

Eshte me te vertete e cuditeshme ajo qe lexohet keto dite nga Interistat, dhe nga Interizem po kthehet ne histerizem. Erick Thohir po e kupton avazh avash qe ka mare ne dore nje klub prestigjoz, nje nder te … Read More

Thohir: “Blerje? 24-26 vjec eshte mosha perfekte, do ndjekim modelin anglez. Hernonjte e Tripletes…”

14/01/2014, 17:29 |

Rikthehet te flase per Interin nga Jakarta presidenti i ri i Interit, Erick Thohir. Manjati Indonezian perserit serisht konceptet te cilat i ka treguar edhe me pare qe ka per te ardhmen e Interit. Ja cfare ka thene … Read More

Kuzmanovic peprara Krishtlindjeve ishte i destinuar te largohej, por tani…

14/01/2014, 17:22 |

Matri eshte larguar nga Milano me drejtim Firenzen: Do te shkoje te luaje deri ne qershor ne huazum tek Fiorentina. Sulmuesi milanist kishte perfunduar sipas mediave ne shenjestren e Interit, e cila kishte propozuar nje shkembim Matri-Kuzmanovic, por … Read More

Sky – Botta qendron. Per D’Ambrosion tratativa do te vazhdoje. Hernanes dhe Handanovic…

14/01/2014, 17:13 |

Dje Ausilio, drejtori sportiv i Interit ka folur per nje rikonstrukturim per tu realizuar tek Interi me qetesi dhe durim, dhe ka deklaruar se Botta nuk do te largohet nga Pinetina. Torino e deshiron, dhe kerkon gjysmen e … Read More

Fassone: “Gabime te renda nga arbitrat, nuk e kuptojme si ka mundesi. Per merkaton…”

14/01/2014, 0:10 |

Marco Fassone, i intervistuar nga Mediaset Premium ne fund te ndeshjes, analizon ndeshjen ndermjet Interit dhe Chievos, por pa permendur ndonje ne vecanti per gabimet arbitrale: “Jane gabime shume te renda, qe vendosin rezultatin e nje ndeshjeje. Nuk … Read More

Juan Jesus per InterChannel: “E dime qe mund te bejme me mire. Vershellimat…”

13/01/2014, 23:51 |

I intervistuar per mikrofonat e Inter Channel, Juan Jesus ka komentuar keshtu ndeshjen e sotme.

Ja fjalet e tij: “Kemi luajtur shume mire duke dominuar, kemi patur edhe raste shenimi, por skuadra e di qe mund … Read More

Alvarez, fjale te renda: “Jemi te lodhur me keto gabime. Te gjithe e pane ate qe ndodhi…”

13/01/2014, 23:40 |

Ne fundin e ndeshjes ne mikrofonat e Mediaset Premium ka folur Ricky Alvarez, dhe ka analizuar barazimin me Chievon: “Provuam deri ne minuten e fundit, sa keq qe nuk arritem dot fitoren. Na duhet nje fitore qe te … Read More

Me ne fund: Sot Kovacic do te kete mundesine te mare perdore Interin! Kete vit…

13/01/2014, 17:15 |

Walter Mazzarri nuk ka shume besim tek kushtet e Militos, dhe keshtu nuk do te kenaqe ata qe deshironin dy sulmues. Por duke mare parasysh mungesen e Guarin, sot do te jete nata e Mateo Kovacic.

Read More

Belfodil: Agjenti eshte ne Londer. Parma po diskuton me Interin, e cila ka vendosur qe…

13/01/2014, 17:05 |

Ndermjet West Ham dhe Belfodil nuk ka mare fund gjithcka, perkundrazi, eshte gjithcka e hapur si asnje here me pare. Mesa duket, shoqeria Emiliane ka vendosur te terhiqet nga pozicioni i saj fillestar, ne te cilin nuk deshironte … Read More

Fernando, kemi nje surprize nga Portugalia? Mediat atje thone se…

13/01/2014, 16:57 |

Pista me pak e mendueshme duket se do te jete ajo qe do te pershkohet. Po flasim per mesfushorin Brazilian te Portos, Fernandon, qe mesa duket, do te veproje ashtu sic nuk e kishte menduar askush. Per te eshte … Read More

Granit Xhaka: “Interi me terheq shume, por kontrata ime…”

13/01/2014, 16:51 |

Granit Xhaka, futbollisti zvicerian i Borussia Moenchengladbach, pak dite perpara rikthimit te fushe per nisjen e fazes se dyte te kampionatit ne Bundesligen Gjermane flet per interesin e Interit ne drejtim te tij per nje gazete lokale ne … Read More

Sky – Interi do te rinise nga fillimi cdo gje ne vere, Thohir njeri i sinqerte. D’Ambrosio dhe Matri…

13/01/2014, 16:10 |

Thohir ka shpjeguar se nuk duhet te presim ndonje bombe ne kete merkato. Dhe per Sky, Alessandro Sugoni ka shpjeguar: “Eshte treguar shume i sinqerte, atij nuk i pelqen te genjeje: Ne kete merkato duhet te shitet nje … Read More

D’Ambrosio vazhdon te jete shume afer. Marveshja mund te mbyllet…

13/01/2014, 15:39 |

Sky Sport flet per merkaton zikalter, dhe emri me i folur keto dite eshte ai i mbrojtesit te krahut te Torino, Danilo D’Ambrosio.

Sipas SkySport24, lojtari Italian i Torinos vazhdon te jete shume afer Interit. Pikerisht … Read More

Thohir: “Mazzarri eshte njeriu i duhur, rezultatet do te shihen ne sezonin qe vjen. Ne Janar…”

13/01/2014, 15:13 |

“Projekti jone eshte i qarte, nuk kemi dyshime: Deshirojme nje klub me shendet te plote, kompetitiv ne fushe dhe qe prodhon nje futboll te bukur”, keto jane fjalet e Thohir per Inter.it, pak ore perpara ndeshjes ne San … Read More