Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Branca ne dreke me Cellinon e Cagliarit: Sprint per Nainggolan! Ndersa Moratti…

13/06/2013, 15:21 |

Interi ka nisur sprintin per Radja Nainggolan. Tashme eshte ne gare koke me koke sebashku me Romen, dhe nga Sky Sport 24 vjen nje lajm i fundit dhe mjaft i rendesishem.

Ja cfare u raportua pak … Read More

Moratti: “Handanovic qendron, sot lexova gjera te paverteta. Interi ka nevoje per nje…”

13/06/2013, 15:03 |

Massimo Moratti ka folur para pak castesh perpara zyrave te Saras. Argumenti me i nxehte keto kohe eshte oferta e mundeshme nga Barcelona per Handanovic, gje te cilen Massimo Moratti e mohoi.

Ja fjalet e tij … Read More

Gazzetta – Mirupafshim Stankovic! Per Dejan do te kete zgjidhje konsensuale te kontrates…

12/06/2013, 15:19 |

“Interi dhe Dejan Stankovic do i thone mirupafshim njeri tjeterit pas 9 vitesh e disa muajsh, ekzaktesisht 3468 dite duke konsideruar si largimin perfundimtar 30 qershorin. Gjithcka do te vuloset nga nje zgjidhje kontrate konsensuale, nga e cila … Read More

Corriere – Kater levizjet qe Mazzarri i ka kerkuar Brances

12/06/2013, 15:00 |

Sipas Corriere dello Sport, pervec ofertave per Guarin, Mbaye dhe Duncan, ne takimin e djeshem te merkatos ndermjet Brancas, Ausulios dhe Morattit, eshte folur edhe per blerjet qe do te behen.

Nga Pallati Saras eshte gati … Read More

Sky – Guarin, asgje nuk eshte e sigurte. Ne rast largimi, ja kush mund te vije ne vend te tij…

12/06/2013, 14:34 |

Andrea Paventi, gazetari i Sky qe eshte afer ceshtjeve te Interit, ka folur per nje largim te mundeshem te Fredy Guarin, dhe per oferten prej njezet milion eurosh te Tottenham per kartinin e tij e cila u refuzua … Read More

Gazzetta – Interi po ndjek me kujdes ekipin e Baselit: Ja tre emrat qe jane vene ne shenjester!

12/06/2013, 14:24 |

“Duke konsideruar se Adil Rami shume te shtrenjte (por vazhdon te jete nen radaret zikalter), ja qe udhetimet e shpeshta neper europe te vezhguesve te talenteve zikalter mund te jene te vlefshem, dhe po flasim vecanerisht per Zvicren, … Read More

Mbaye, oferta shume e larte: Por Interi me te rinjte…”

12/06/2013, 14:11 |

Interi duket se ka mesuar nga gabimet e meparshme. Mesa duket drejtuesit zikalter jane bindur me ne fund qe nuk duhet te heqin dore lehte nga talentet e tyre qe rrisin ne shtepi. Nga ceshtjet Destro, Santon apo Bonucci ata … Read More

Kolarov-Inter, nje tratative e nxehte: Ja lajmet e fundit!

12/06/2013, 13:53 |

Aleksandar Kolarov ka rreth dy sezone qe eshte ne orbiten e Interit sa here qe hapet merkato, ose te pakten keshtu shkruajne gazetat dhe gazetaret sportiv nga portalet e tyre. Serbi eshte nje zgjedhje e dyte te Manchesteri, … Read More

Inter ne Pinzolo: Ja kundershtaret e miqesoreve!

12/06/2013, 13:41 |

Ne ditet e kaluara ishte folur per tre miqesore qe Interi do te luante gjate grumbullimit ne Pinzolo. Sot ne site-in zyrtar te Interit, jane publikuar emrat e tre ekipeve qe do te perballen me zikalterit, te cilat … Read More

VIDEO – Gezuar ditelindjen Princ! Ja 5 golat me te bukur te Diego Militos…

12/06/2013, 0:40 |

Sot Diego Alberto Milito, i njohur ndryshe si Princi i Milanos nga tifozet e Interit dhe jo vetem, ka ditelindjen dhe mbush plot 34 vjec! Te gjithe zikalterit ne rrjetet sociale po e urojne ate, dhe po e … Read More

Monaco ofron 5 milion euro per Mbaye: Oferta refuzohet! Nderkohe Sunderland kerkon Duncan…

12/06/2013, 0:25 |

Te shitet. Kjo eshte nevoja e pare e Interit qe te aktivizohet merkato hyrese, por kjo gje varet se per cilin lojtar eshte oferta.

Jo vetem per Guarin, por edhe per Ibrahima Mbaye dhe Alfred Duncan … Read More

Sky – Per nje Stankovic qe do te largohet, dy te senatore te tjere do te rinovojne

11/06/2013, 19:38 |

Sipas Sky Sport 24, ne reportazhin e pak minutave me pare, konfirmohet se Dejan Stankovic do te largohet, por sipas medias Italiane dy senatore te tjere te Interit do te rinovojne kontraten me zikalterit.

Dejan Stankovic sic eshte perfolur keto … Read More

Ansa: “Inter, fillojne shitjet: Ja kush do te jene tre largimet e para!”

11/06/2013, 19:29 |

Sipas agjensise se lajmeve Ansa, Interi do te nise kete sesion merkatoje me 3 largime. Zikalterit do te jene te detyruar te kursejne perpara se te fillojne me blerjet, por ky nuk eshte i vetmi qellim.

Read More

Agjenti i Obi-t dhe Longo-s: “Joel pelqehet ne Premier League. Samuele do te shkoje…”

11/06/2013, 19:08 |

Per te tashmen dhe te ardhmen e Joel Obi-t, mesfushor i klasit 1991, dhe te Samuele Longo-s, sulmues i klasit 1992, FcInterNews ka intervistuar agjentin e dy lojtareve te rinj, Renzo Contratto. Ja tek ju fjalet e tij … Read More