Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 19, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

MediasetPreminum – Alvarez, jo ndonje gje e rende por vetem nje goditje!

19/01/2014, 18:08 |

Nuk eshte asgje e rende, por thjesht nje goditje ne gju, dicka qe do te kaloje. Per Mediaset Premium, Marco Barzaghi shpjegon se ne nje moment te pare u mendua per ndonje demtim pak me serioz sepse ai … Read More

Leter e hapur nga Paolo Rossi per Erick Thohir: “Ja cfare do te thote te jesh Interist!”

18/01/2014, 15:34 |

Interist doc, Paolo Rossi ka dashur te shkruaje nje leter me zemer te hapur per Erick Thohir, duke dhene mendimin e tij per boten zikalter ne rreshtat e Gazzetta dello Sport. Nje leter iluminuese dhe prekes.

Read More

Pereira, operacion qe bind: Ndermjet plusvalences dhe rroges, shifrat jane…

18/01/2014, 14:44 |

Shitja e Alvaro Pereires tek San Paulo ne huazim per 18 muaj eshte me shume fitimprurese per Interin nga sa mund te imagjinohet. Pervec 1 milion euros te fituar nga huazimi, do i shtohen edhe 7 milion euro … Read More

L’Equipe – Djordjevic-Inter, ne Janar eshte e pamundur…

18/01/2014, 14:23 |

Jo vetem Lazio dhe Interi per Filip Djordjevic, por lojtari i pelqen edhe Napolit por edhe disa ekipeve ne Premier League. Por pika qe duhet diskutuar nuk eshte kjo, te pakten sipas asaj qe thote gazeta transalpine. Burimet … Read More

Genoa-Inter, ka rrezik te shtyhet ndeshja!

18/01/2014, 14:12 |

Genoa-Inter eshte serisht ne rrezik te mos luhet per shka kte kohes se keqe. Shtyrja e ndeshjes nuk eshte dicka per tu perjashtuar dhe mund te ndodhe vertete. “Duhet te flasim me Prefekturen, dhe ne baze te zhvillimeve … Read More

Sky – Icardi, ka nje kerkese per te nga Valencia. Oferta e United per Guarin…

18/01/2014, 0:01 |

Edhe Icardi mund te perfundoje ne huazim. Lojtari eshte ndalur serisht per probleme pubalgjie te cilat po e perndjekin kete sezon, dhe pritet te rikthehet ne ndeshjen ndaj Catanias te se dieles se ardhshme. Sipas asaj qe thote … Read More

Interi fiton 1 milion euro, Djordevic kushton po aq. Rroga e tij…

17/01/2014, 16:44 |

Interi do te fitoje nje milion euro nga San Paolo per huazimin e Alvaro Pereras, dhe nese e shikon me kujdes, po aq duhen per te bindur Nantes te leshoje qe tani sulmuesin e saj per te mos … Read More

SportMediaset: “Interi i ‘vjedh’ Djordevic Lazios. Karta fituese…”

17/01/2014, 16:40 |

Interi i ka ‘vjedhur’ Filip Djordevic, sulmuesin e Nantes Lazios. Per kete eshte e bindur redaksia e Mediaset, e cila shkruan: “Inter i prish pune Lazios per Filip Djordevic, sulmuesin 26 vjecar te Nantes. Zikalterit kalojne Lazion ne … Read More

Gazzetta – Longo, Interi i kerkon 4 milion Verones…

17/01/2014, 16:34 |

Gazzetta dello Sport flet per situaten qe lidhet me Samuele Longon. Lojtari i talentuar Italian i cili eshte huazuar tek Verona nuk po gjen hapsiren te cilen ai deshironte ne fillim te sezonit, dhe tashme eshte nje hap … Read More

TMW – Ranocchia dhe Dortmund me afer. Mund te mbyllet marveshja per 13 milion euro…

17/01/2014, 16:24 |

Andrea Ranocchia eshte afer largimit nga Interi. Sipas disa lajmeve te fundit te sjella nga TuttoMercatoWeb.com kete te merkure lojtari ka folur per situaten e tij me prokuratorin, dhe i ka dhene ok per operacionin me Borussia Dortmund. … Read More

Pereira-San Paolo eshte mbyllur gjithcka. Do te jete huazim: Ja detajet!

17/01/2014, 16:00 |

“Brazili do te jete destinacioni i tij dhe Alvaro Pereira keshtu do te pershendese Interin. E pret boterori ne Qershor, dhe Uruguajani eshte gati te udhetoje per ne Brazil. Atje do e prese San Paolo, qe ne keto … Read More

Partnership Inter-DC United, vjen futbollisti i pare: Ai quhet Michael Seaton. Ja kush eshte…

16/01/2014, 23:19 |

Partnershipi ndermjet Interit dhe DC United po mer forme. Te dy klubet kane filluar te bashkpunojne dhe shum shpejt, Enzo Concina, ish asistenti i Mazzarrit dhe vezhgues zikalter do te udhetoje per ne Washington qe te behet assistent … Read More

Eshte momenti i Kovacic: Mazzarri ka menduar ti ndryshoje pozicion, por me nje kusht!

16/01/2014, 16:36 |

Shume e kane menduar kete spostim prej shume kohesh, por tashme duket se edhe Walter Mazzarri eshte bindur se Mateo Kovacic nuk eshte gati dhe nuk ka kohen e duhur per te luajtur si trekuartist, e as nuhatjen … Read More

Sky – Ndermjet Ranocchias dhe Guarin, me afer shitjes eshte…

16/01/2014, 16:25 |

Ranocchia apo Guarin? Cili do te jete i sakrifikuari ne kete sesion merkatoje? Formula nuk ka ndryshuar, nje here blihet pastaj shitet, dhe qe te vije ndonje nga lojtaret qe ka kerkuar Mazzarri duhet te shitet ndonje lojtar … Read More