Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 19, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Interi i ri, ja kuotat qe do te kene aksioneret e rinj: Thohir dhe Moratti do te jene me nga 30%, ndersa…

30/09/2013, 21:28 |

Mer nje drejtim te paparashikueshem mbledhja e keshillit te administrimit te Interit sot. Sipas asaj qe zbulohet nga Marco Barzaghi i Sport Mediaset, do te kete nje ndarje tjeter te kuotave nga ajo qe ishte folur me perpara, … Read More

Notat: Cfare Ranochia! Nagatomo super, ndersa Palacio i nje kategorie tjeter…

29/09/2013, 23:28 |

inter.al sjell notat e lojtareve te Interit te ndeshjes se sotme ndaj Cagliarit sipas FcInter1908.it. Le ta fillojme nga Handa:

Handanovic 6: Kesaj radhe portieri slloven nuk ben mrekullira. Devijimi i Rolandos nuk i jep mundesi … Read More

Cagliari-Inter 1-1, top dhe flop ndermjet zikalterve!

29/09/2013, 23:08 |

Sot eshte luajtur ndeshja Cagliari-Inter, e cila ka pasur disa gjera pozitive per Mazzarrin por edhe disa gjera mbi te cilat tekniku Livornez duhet te mendohet me mire.

Me te miret:

Kovacic: Rikthehet tutullar … Read More

Sekreti i strategut Mazzarri: Ndermjet ndeshjeve te regjistruara, panineve dhe drekave ne…

28/09/2013, 15:22 |

Prej shume vitesh Walter Mazzarri i regjistron ndeshjet me pas i shikon serisht pas ndeshjes disa here. Eshte ky sekreti i madh i Mazzarrit qe ne kete menyre mban shenime per gabimet e bera, dhe per gjerat qe … Read More

“Gabimi” i tij ne ndeshjen Chievo-Juventus: per Pretin tashme eshte ne rrezik karriera!

28/09/2013, 15:00 |

Do ta paguaje shtrenjte, Fabiano Preti, gabimin e bere ne golin e shenuar nga Alberto Paloschi ne ndeshjen Chievo-Juventus diten e merkure.

Asistenti i arbitrit, ne fakt do te denohet me 1 ose 2 muaj pushim … Read More

ZYRTARE: Tre Interiste ne listen e te grumbulluarve te Argjentines, por mungon…

28/09/2013, 1:03 |

Zerat e shfaqur ne ditet e fundit shpesh qe e shikonin Icardin te grumbulluar nga tranjeri i Argjentines dolen si te paverteta. Tranjeri Sabella ne fakt nuk e ka grumbulluar duke preferuar perpara tij edhe nje here tjeter … Read More

Ansa – Thohir do te mare pjese tek asamblea e tetorit. Firma…

28/09/2013, 0:56 |

Erick Thohir do te mare pjese ne asamblene e aksionereve ne tetor. Kjo eshte ajo qe tregon agjensia e lajmeve Ansa, sipas te ciles manjati indonezian do te prezantohet nga Massimo Moratti, qe te henen do te prezantoje … Read More

Topi i Arte Zikalter | Inter – Fiore 2-1

27/09/2013, 16:40 |

Mirsevini ne rubriken e perjavshme te se henes, Topi i Arte zikalter ku publikojme 3 lojtaret me te mire te ndeshjes te zgjedhur nga ju. Vendi i pare mer 5 pike, i dyti 3 pike, i pari 1 pike, … Read More

Mazzarri zbulon: “Kovacic do te jete titullar me Cagliarin sepse…”

27/09/2013, 16:22 |

Mateo Kovacic eshte gati te luaje si titullar pas ndeshjes mjafte te mire ndaj Fiorentines.

Garancia vjen nga konferenca per shtyp e Walter Mazzarrit: “Kovacic ka luajtur shume mire kur ka hyre, dhe mund tju them … Read More

Mazzarri: “Guarin eshte nje djalosh i mrekullueshem, ishte thjesht nje moment. Duhet te qendroje i qete…”

27/09/2013, 0:57 |

Walter Mazzarri flet per Fredy Guarin pas reagimit nervoz te tij ne momentin e zevendesimit, me nje gjest kunder publikut: “Fola me Guarin, eshte nje djalosh i mrekullueshem, eshte nje djale shume i mire. Duhet te qendroje i … Read More

Taider per Inter Channel: “Ndeshje e veshtire. Punojme mire, dhe duket.”

27/09/2013, 0:28 |

Ai ishte i ftuar ne studiot e Inter Channel pas ndeshjes. Po flasim per Saphir Taider qe komentoi ndeshjen e sotshme disa minuta pasi ajo mbaroi.

Ja fjalet e mesfushorit zikalter: “E dinim qe ishte nje … Read More

Mazzarri: “Nuk i veme vetes limite, cfare ndeshje te madhe Cambiasso. Ika me vrap sepse…”

27/09/2013, 0:04 |

Walter Mazzarri, ndaloi edhe nje here tjeter tek Sky per te folur per ndeshjen e Interit. Ja cfare tha ai:

“Interi beri nje ndeshje te madhe edhe perpara nje ekipi i cili eshte nder me te … Read More

Curva Nord do te jete e mbyllur sot. Por Ultrasit e Interit do te…

26/09/2013, 16:37 |

Pas koreve Inter-Juve, gjykatesi sportiv ka mbyllur per ndeshjen me Fiorentinen dyert e secondo anello verde, pra zonen ku rrine Ultrasit e Curva Nord. Me pas Qestura vendosi edhe qe Ultrasit qe jane te abonuar ne kete zone … Read More

Agjenti i Laxalt: “Dy gola ne ‘Derby’! Eshte e ardhmja e Interit dhe e Mazzarrit…”

26/09/2013, 16:22 |

IlSussidiario.net, ka mare ne interviste agjentin e Fifas, Vincenzo D’Ippolito prokuratori ne Itali i Diego Laxalt, i cili ka folur pas dopietes se tij ndaj Milanit:

Debutim me te mire per Laxalt nuk mund te kishte, … Read More