Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Panorama – Branca: Mirupafshim Inter. Drejtuesi i ri teknik do te jete…

28/01/2014, 15:27 |

Nuk ndalen zerat qe shohin Marco Brancen te larguarin e pare ne nivel drejtues tek Interi. Kete lajm e sjell Panorama, qe nenvizon se Erick Thohir po kerkon pikerisht ne kete vend dike qe te zevendesoje Brancen ne … Read More

Sky: “Thohir po flet me bankat sepse…”

28/01/2014, 15:22 |

Perpara disa mintuash, Erick Thohir po fliste me bankat. Sic referon Silvia Vallini per SkySport, Presidenti zikalter po fliste me perfaqesuesit e disa institucioneve te ndryshme bankare, duke pare se nje nga punet e para qe do donte … Read More

Sky – D’Ambrosio, neser firmat. Per Vucinic…

28/01/2014, 0:04 |

Interi ka mbyllur marveshjen per D’Ambrosion per 1 milion e 750 mije euro plus gjysmen e kartonit te Benassit dhe huazimin me te drejten e blerjes se Colombit. Kete thote Gianluca Di Marzio per SkySport. Neser do te … Read More

SportMediaset: “Interi heq dore nga Vucinic. Stop cdo tratative me Juventusin. Thohir…”

27/01/2014, 23:58 |

“Interi mesa duket nuk deshiron te vazhdoje tentativen per te sjelle Mirko Vucinic ne Milano. Stop cdo tratative te ardheshme me Juventusin.”

Kete gje e thote redaksia e SportMediaset, e cila ka folur keshtu per mundesine … Read More

Sky – Osvaldo nuk eshte nje objektiv i sigurte. Zikalterit po mendojne per…

27/01/2014, 23:43 |

Osvaldo nuk eshe shume i bindur per tu larguar nga Anglia dhe per tu transferuar ne Itali tek Interi. Kete gje thote Gianluca Di Marzio. Mbi lojtarin ka pasur edhe nje interes konkret te Valencias e cila ka … Read More

Gazzetta: “Kovacic nuk eshte Maradona, keshtu do te digjet. E pamendueshme qe…”

27/01/2014, 16:34 |

Gazzetta dello Sport flet per Mateo Kovacic ne numrin e saj te perditshem dhe i jep nje note 5 per paraqitjen e djeshme ndaj Catanias.

Ja cfare shkruan gazeta Italiane per Mateon: “Ky djalosh eshte nje 19 vjecar dhe nuk … Read More

SportMediaset – D’Ambrosio eshte ne Milano. Eshte pare teksa…

27/01/2014, 16:27 |

Danilo D’Ambrosio dhe Interi jane gjithmone e me afer. Sipas asaj qe tregohet nga SportMediaset, mbrojtesi i krahut Italian eshte pikasur ne Milano teksa po shikonte disa apartamente.

Kjo eshte nje shenje e qarte se transferimi … Read More

Sky – Inter dhe D’Ambrosio shume afer. Hernanes ne Janar jo. Longo…

27/01/2014, 16:03 |

Gjate rubrikes se SkySport “Liberi di…”, gazetari Manuele Baiocchini eshte pergjigjur per shume pyetje te tifozeve duke folur keshtu per merkaton zikalter.

Ja fjalet e tij:

LONGO – Udhetim i shpejte i Ausilios ne … Read More

Gazzetta dello Sport – Gomis shenon gol, Interi ishte prezent ne Lion.

27/01/2014, 15:50 |

Eshte edhe Bafetimbi Gomis ne listen e Brancas dhe Ausilios per te riforcuar sulmin.

Gazzetta dello Sport raporton: Nje vezhgues ka ndjekur edhe Bafetimbi Gomis ne ndeshjen Lion-Evian dhe sulmuesi franko-senegalez, per me teper ka shenuar … Read More

Cambiasso: Problem ne kofshe, jo ne gju!

26/01/2014, 23:28 |

Esteban Cambiasso u detyrua te dilte nga fusha e lojes gjate pjeses se dyte pas nje dyluftimi me nje kundershtar. Argjentinasi menjehere pasi u rrezua ne toke ja beri me dore pankines per te treguar se kishte dicka … Read More

Borussia heq dore nga Ranocchia: “Nuk jemi me te interesuar.”

26/01/2014, 23:00 |

Eshte komplikuar keshtu merkato e Interit. Guarin nuk ka mare ndonje oferte tjeter dhe eshte bllokuar shitja e tij tek Juve, ndersa opsioni Borussia Dortmund eshte zhdukur sot perfundimisht per Andrea Ranocchia.

Agjenti i FIFA, Petralito, … Read More

Belfodil largohet nga Interi: Neser ne Londer dhe te marten vizitat mjekesore me…

26/01/2014, 22:36 |

Isha Belfodil largohet nga Interi dhe Italia. Sic e kemi perseritur shpesh here keto dite, algjeriani do te largohet nga Serie A duke refuzuar keshtu Lazion dhe Sassuolon.

Neser do te jete ne Londer per te … Read More

Ruben Botta ka qendruar tek Interi me kerkesen e vecante te Mazzarrit. Tekniku pas ndeshjes…

26/01/2014, 22:35 |

Walter Mazzarri ne konferencen per shtyp pas ndeshjes ka folur edhe per Ruben Botta: “Dua te jem i qarte me te gjithe. Nuk i ka ende 90 minuta ne kembe. Ai po stervitej ne Appiano Gentile me skuadren … Read More

SportMediaset – Ja formacioni i mundshem Anti-Catania

25/01/2014, 15:39 |

Walter Mazzarri e ka mendjen vetem tek Catania. Tekniku zikalter, i dribloi te gjitha pyetjet per merkaton sot, dhe dha te dhena te rendesishme per sa i perket formacionit qe do te zbrese neser ne fushe. Sipas asaj … Read More