Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,271 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barcelona mbi Handanovic, por jo vetem: Ne liste me te edhe…

Barcelona mbi Handanovic, por jo vetem: Ne liste me te edhe…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe tregohet sot nga shtypi Spanjoll, Barcelona ka planifikuar blerjen e Handanovic sezonin qe vjen.

Barca eshte e bllokuar per merkaton e veres 2015 dhe te janarit 2016, e po mendon per lojtaret qe jane ne skadence kontrate ne 2016. Nder keta eshte portieri i Olympique Marseille, Steve Mandanda, David De Gea i Manchester United, Samir Handanovic i Interit dhe Adrian San Miguel i West Ham. Per rolet e tjera Barces i pelqen Ezequiel Lavezzi dhe Javier Pastore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.