Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,182 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic nuk kerkon as para nga Interi, as rinovim! Ai kerkon vetem…

Handanovic nuk kerkon as para nga Interi, as rinovim! Ai kerkon vetem…
Inter Club Staff

Samir Handanovic eshte nje profesionist ekzemplar.

Vitin qe kaloi, qe te favorizonte operacionin e Interit dhe Udineses per shitjen e tij, ka hequr dore nga plot 500.000 euro qe i kishte rroge te prapambetur Udinese, ndersa kete sezon nuk ka kerkuar asnje rinovim e asnje rritje rroge edhe pse ka bere nje sezon super.

E vetmja gje qe ka kerkuar Handanovic eshte qe te vazhdoje te stervitej serisht nga Adriano Bonaiuti (tranjeri i portierave te Udineses, i cili erdhi sebashku me Handan tek Interi). Interi dhe Stramaccioni i kishin plotesuar deshiren. A do ta beje edhe Mazzarri, qe ne Milano ka mare me vete njeriun e besuar Papale?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.